DVEŘE ČUDA Dveře pro Váš útulný domov...

Články

Dřevěné interiérové dveře - proč se vyplatí investice do kvality?

V poslední době je běžné, že se lidé při stavbě a řešení interiérů snaží šetřit, jak se jenom dá. Bohužel někteří pak šetří na nepravém místě a tedy třeba na vnitřních dveřích. Kvalitní interiérové dveře přitom skýtají svým uživatelům řadu výhod a následných úspor. Kvalita vnitřních dveří je dána jak materiálem, tak způsobem a precizností zpracování při výrobě.

Jak poznáte nekvalitní dveře?

Nejen nízká cena může být známkou nekvality. Nekvalitní dveře poznáte podle zjevných spojů, nezapravených smolníků a suků, dveře mohou být až viditelně prohnuté, na dotyk si pak můžete všimnout nepříjemné, nepřirozené a nejednotné povrchové úpravy. Styl, barva a celková estetika takových dveří nemusí vyhovovat potřebám Vašeho interiéru. Místo aby byly dveře přirozenou součástí Vašeho domova, mohou působit jako cizí a rušivý prvek. Problém může nastat i při usazování dveří do obložkových zárubní – může například dojít k situaci, kdy otvory na závěsy dveří mohou být vyvrtány jinde, než by být měly, nebo se až při zavěšení dveří ukáže, že nejsou rovné a netěsní.

Když pak zvážíte životnost a funkčnost takových dveří, náročnost řešení problémů, které Vám takové dveře přinesou, i fakt, že se Vám tyto problémy budou každým dnem několikrát připomínat, je nasnadě, že dáte raději přednost kvalitě a zvolíte dveře, které budou sloužit k plné spokojenosti nejen Vaší a Vašich blízkých, ale nejspíše i několika příštím generacím...« zpět | přehledPoptávkový formulář

 
Jméno: E-mail: Telefon:
Text zprávy:
Opište číslo:
Aktuality, akce, články

 
DVEŘE ČUDA

mapa webuSTUDIO VIRTUALIS
Sídlo firmy
Buk 24
751 21 Buk, okres Přerov

Otevírací doba
Po-pá: 6:00 - 16:00
604 930 145 / cuda@cudadvere.cz
Vzorková prodejna Praha
Areál VIOLA, Pod Zbuzany 10, 155 00 Praha 5 - Řeporyje

Otevírací doba
Po - Pá 8.00 - 18.00 hod. (+ dle telefonické domluvy i jindy)

Telefony: 604 930 145, 702 030 243, 257 960 622
Partneři:

Dveřní kování
Stavební pouzdra Eclisse
Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře
Interiérové dveře