DVEŘE ČUDA Dveře pro Váš útulný domov...

Dveře posuvné - šoupací

Posuvné, šoupací dveřeVšude tam, kde je důležitá maximální funkčnost a úspora prostoru, mají své místo posuvné neboli šoupací dveře. Jsou oblíbenou součástí moderních domů či rekonstruovaných interiérů.
Posuvné dveře se uplatní hlavně tam, kde není možné nebo je nepraktické použít běžné interiérové dveře. Posuvné dveře se při otevírání neotáčejí v pantech, ale posouvají se do boku buď po kolejnici nebo ve speciálním pouzdru.

Posuvné šoupací dveře velice snadno a esteticky oddělí prostor - například chodbu od obývacího pokoje. V tomto případě se nejčastěji používají posuvné dveře dvoukřídlé, kdy jen jedna část dveří může být posuvná a druhá pevná, umístěná v zárubni.
Další možností jsou posuvné dveře, které posouváme před stěnou.

Elegantním řešením jsou posuvné dveře do stavebních pouzder. Tyto posuvné dveře zajíždějí jakoby do stěny, což je velice efektní i efektivní. Konstrukce posuvných dveří tak nezabírá žádné místo, na rozdíl od dveří klasických či dveří posuvných po stěně. Nutností je však myslet na užití tohoto typu dveří ještě před zahájením stavby či rekonstrukce, aby bylo stavební pouzdro pro dveře včas a správně připraveno.

Dále se u posuvných dveří můžeme setkat s tzv. synchrony. Díky synchronnímu mechanismu se tahem za jedno křídlo uvede do pohybu i křídlo druhé.


Volejte Čuda dveře 604 930 145Máte nějaký dotaz?
Zodpovíme hned každou Vaši otázku na tel. 604 930 145


Posuvné či šoupací dveře je možno vybírat z této řady interiérových dveří:

Poptávkový formulář

 
Jméno: E-mail: Telefon:
Text zprávy:
Opište číslo:
TYPY INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ ČUDA

ZVLÁŠTNÍ TYPY DVEŘÍ


Vzorník mořidel

Námi vyráběné dřevěné dveře z masivu vám namoříme do téměř jakéhokoliv odstínu. Mořidla jsou částečně transparentní a zvýrazňují tím přirozenou strukturu dřeva.

Vzorník mořidel

Vzorník skel

Součástí Vašich interiérových dřevěných dveří mohou být skleněné výplně. K tomuto účelu nabízíme několik typů, barevných odstínů a dekorů kvalitního dveřního a nábytkového skla.

Vzorník skel
 
DVEŘE ČUDA

mapa webuSTUDIO VIRTUALIS
Sídlo firmy
Buk 24
751 21 Buk, okres Přerov

Otevírací doba
Po-pá: 6:00 - 16:00
604 930 145 / cuda@cudadvere.cz
Vzorková prodejna Praha
Areál VIOLA, Pod Zbuzany 10, 155 00 Praha 5 - Řeporyje

Otevírací doba
Po - Pá 8.00 - 18.00 hod. (+ dle telefonické domluvy i jindy)

Telefony: 604 930 145, 702 030 243, 257 960 622
Partneři:

Dveřní kování
Stavební pouzdra Eclisse
Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře
Interiérové dveře