DVEŘE ČUDA Dveře pro Váš útulný domov...

Protipožární interiérové dveře

Všechny námi vyráběné interierové dveře jsme schopni dodat jako protipožární. Tyto se vyznačují specifickými vlastnostmi: nejsou nehořlavé, jak by se dalo z názvu chápat, ale platí pro ně norma ČSN definující, jak dlouho musí vnitřní interierové dveře vydržet nápor ohně, než prohoří z místnosti do místnosti.

Protipožární vnitřní dveře jsou vyrobeny s větší tloušťkou a mají přidány ochranné pásky, které se při styku s ohněm nafouknou a nepropustí ani oheň, ani vzduch. Nutnou součástí protipožárních vnitřních dveří jsou obložkové zárubně s větším falcem, aby protipožární dveře dokonale doléhaly, a také s odpovídajícími závěsy, které jsou schopny dlouhodobě nést vyšší váhu dveří.

Protipožární interierové dveře nemůže dodávat každá firma, která vnitřní dveře vyrábí. Výroba takových dveří podléhá přísným pravidlům, normám a odzkoušení ve státní zkušebně. Protipožární dveře se umísťují převážně v kotelnách a v místech se zvýšeným rizikem požáru.

Protipožární dveře se pochopitelně liší od klasických dřevěných dveří vyšší cenou.

Interiérové dveře Čuda se výrobou protipožárních dveří zabývají již několik roků a mohou tak garantovat stoprocentní kvalitu a bezpečnost, odpovídající daným normám.


Volejte Čuda dveře 604 930 145Máte nějaký dotaz?
Zodpovíme hned každou Vaši otázku na tel. 604 930 145

Poptávkový formulář

 
Jméno: E-mail: Telefon:
Text zprávy:
Opište číslo:
TYPY INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ ČUDA

ZVLÁŠTNÍ TYPY DVEŘÍ


Vzorník mořidel

Námi vyráběné dřevěné dveře z masivu vám namoříme do téměř jakéhokoliv odstínu. Mořidla jsou částečně transparentní a zvýrazňují tím přirozenou strukturu dřeva.

Vzorník mořidel

Vzorník skel

Součástí Vašich interiérových dřevěných dveří mohou být skleněné výplně. K tomuto účelu nabízíme několik typů, barevných odstínů a dekorů kvalitního dveřního a nábytkového skla.

Vzorník skel
 
DVEŘE ČUDA

mapa webuSTUDIO VIRTUALIS
Sídlo firmy
Buk 24
751 21 Buk, okres Přerov

Otevírací doba
Po-pá: 6:00 - 16:00
604 930 145 / cuda@cudadvere.cz
Vzorková prodejna Praha
Areál VIOLA, Pod Zbuzany 10, 155 00 Praha 5 - Řeporyje

Otevírací doba
Po - Pá 8.00 - 18.00 hod. (+ dle telefonické domluvy i jindy)

Telefony: 604 930 145, 702 030 243, 257 960 622
Partneři:

Dveřní kování
Stavební pouzdra Eclisse
Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře
Interiérové dveře