DVEŘE ČUDA Dveře pro Váš útulný domov...

Luxusní dýhované dveře - vysoký lesk

Modelová řada BRILIANT

představuje Vám širokou paletu bezfalcových dveří dýhovaných velmi kvalitními přírodními dýhami. Díky jedinečné a nikdy se neopakující kresbě dřeva můžeme zaručit, že každé dveře budou skutečným originálem.

Dřevěné dýhy se před vlastním dýhováním skládají do tzv. sesazenek. Přitom se využívá přirozené kresby dřeva - vhodným skládáním pak vznikají úžasné vzory jež nikdy nezevšední. Je možné také vytvořit intarzie - skládané mozaiky z různých druhů dýhy.

Aby dřevo vyniklo co nejvíce, zvolili jsme léty prověřenou povrchovou úpravu - vysoký lesk. Ten dodá dveřím luxusní vzhled - jistě jste si na zámcích všimli, že dýhovaný a intarziovaný nábytek je vždy vyleštěný. Na dýhované dveře se nanáší několik vrstvev laku a struktura dřeva pak nádherně vynikne. 

Samozřejmostí naší komplexní nabídky je i dodávka dýhovaných obložkových zárubní ve stejném provedení jako dveře - tedy stejné dýze a vysokém lesku.

 

Povrchová úprava luxusních dveří

Vysoce lesklého povrchu dveří je dosaženo sedmi vrstvami ručně broušeného laku:

1. vrstva - tzv. izolátor - eliminuje případnou mastnotu a prach na povrchu "surové dýhy".
2. až 5. vrstva - základní lak - vytvoří jednolitou povrchovou vrstvu
6. a 7. vrstva - vrchní lak s ručním broušením dodává sametově lesklý povrch, známý např. u hudebních nástrojů

 

Lesklé dveře v bezfalcovém provedení Vám vyrobíme jak v typizovaných rozměrech, tak i v rozměrech atypických tedy zcela na míru.

Aby byl z dveří dojem opravdu dokonalý dodáváme k dveřím řady Briliant tzv. magnetický zámek. Střelka je v zavřené poloze dveří držena magnetem, po otevření se střelka skryje do kování. Výsledek je hladká hrana dveří při otevřeném křídle dveří.

Pokud máte rádi luxusní vzhled dveří a nespokojíte se s běžnou nabídkou interiérových dveří, jsou pro Vás luxusní dýhované dveře řady Briliant jasnou volbou.


Volejte Čuda dveře 604 930 145Máte nějaký dotaz?
Zodpovíme hned každou Vaši otázku na tel. 604 930 145


UPOZORNĚNÍ
Protože používáme při výrobě dveří výhradně přírodní dýhy, je důležité si uvědomit, že každé dveře jsou originál. Kresba dřeva v dýze není nikdy stejná a to ani na dveřích vyráběných zároveň. Není tedy možné požadovat více dveří v naprosto stejném dekoru!12
12
11
11
10
10
9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1


Poptávkový formulář

 
Jméno: E-mail: Telefon:
Text zprávy:
Opište číslo:
TYPY INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ ČUDA

ZVLÁŠTNÍ TYPY DVEŘÍ


Vzorník mořidel

Námi vyráběné dřevěné dveře z masivu vám namoříme do téměř jakéhokoliv odstínu. Mořidla jsou částečně transparentní a zvýrazňují tím přirozenou strukturu dřeva.

Vzorník mořidel

Vzorník skel

Součástí Vašich interiérových dřevěných dveří mohou být skleněné výplně. K tomuto účelu nabízíme několik typů, barevných odstínů a dekorů kvalitního dveřního a nábytkového skla.

Vzorník skel
 
DVEŘE ČUDA

mapa webuSTUDIO VIRTUALIS
Sídlo firmy
Buk 24
751 21 Buk, okres Přerov

Otevírací doba
Po-pá: 6:00 - 16:00
604 930 145 / cuda@cudadvere.cz
Vzorková prodejna Praha
Areál VIOLA, Pod Zbuzany 10, 155 00 Praha 5 - Řeporyje

Otevírací doba
Po - Pá 8.00 - 18.00 hod. (+ dle telefonické domluvy i jindy)

Telefony: 604 930 145, 702 030 243, 257 960 622
Partneři:

Dveřní kování
Stavební pouzdra Eclisse
Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře
Interiérové dveře