DVEŘE ČUDA Dveře pro Váš útulný domov...

O firmě

Firma Dveře Čuda působí již od roku 1996 a vyrábí vysoce kvalitní celodřevěné interiérové dveře z masívního dřeva.

Dveře jsou vyráběny z vysoce kvalitního dřeva, nejčastěji bukového, ale také z dubu či smrku. Vysoká kvalita našich dveří je zajištěna nejen volbou materiálu, ale vysokou mírou mistrovské ruční práce.

Každý zákazník má možnost zvolit si určitý design dveří ze tří aktuálně nabízených modelových řad interiérových dveří stejně jako optimální řešení typu dveří pro jeho interiér. Nemusí jít pouze o dveře klasické – jednokřídlé, obdélníkové, ale jeho dveře mohou mít horní oblouk či jiný atypický tvar, mohou být dvoukřídlé, skládací, posuvné či šoupací... Může jít o unikátní kazetové vnitřní dveře s jedinečnou kresbou dřeva, může jít o dveře prosklené, které dodávají prostoru světlo a vzdušnost, či o dveře celodřevěné, které zaručí Vaši bezpečnost a soukromí.

Zvolit si můžete i barvu – odstín Vašich budoucích dveří. Dřevo jsme Vám schopni zabarvit téměř do jakéhokoliv odstínu dle Vašeho přání, tak, aby co nejlépe harmonizovalo s Vaším interiérem. Interiérové dveře Čuda najdete nejen v luxusní vilách, v novostavbách, ale i ve starších rekonstruovaných rodinných domech nebo bytech v domech panelových. Získají si každého, kdo umí docenit investici do kvality. Vždy klademe důraz jak na kvalitu vlastního provedení, tak i na kvalitu materiálu - přírodního dřeva bez jakýchkoliv náhražek.

Naše výroba zahrnuje především interiérové vnitřní dveře a obložkové zárubně, ale i vrata, garážová vrata, vchodové dveře, schodiště, atd. Kromě kompletní realizace dveří a zárubní přesně dle Vašich potřeb a přání Vám můžeme nabídnout zaměření a vypracování cenové nabídky zdarma, dopravu, demontáž, montáž, zednické zapravení...

Jsme hrdi na to, že naše dveře pomáhají dotvářet Vaše útulné a šťastné domovy.

Martin Čuda, majitelPoptávkový formulář

 
Jméno: E-mail: Telefon:
Text zprávy:
Opište číslo:
TYPY INTERIÉROVÝCH DVEŘÍ ČUDA

ZVLÁŠTNÍ TYPY DVEŘÍ


 
DVEŘE ČUDA

mapa webuSTUDIO VIRTUALIS
Sídlo firmy
Buk 24
751 21 Buk, okres Přerov

Otevírací doba
Po-pá: 6:00 - 16:00
604 930 145 / cuda@cudadvere.cz
Vzorková prodejna Praha
Areál VIOLA, Pod Zbuzany 10, 155 00 Praha 5 - Řeporyje

Otevírací doba
Po - Pá 8.00 - 18.00 hod. (+ dle telefonické domluvy i jindy)

Telefony: 604 930 145, 702 030 243, 257 960 622
Partneři:

Dveřní kování
Stavební pouzdra Eclisse
Stavební pouzdra JAP pro posuvné dveře
Interiérové dveře